היוצרים

ארי דוידוביץ' – במאי ומפיק
בוגר החוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת חיפה ומוסמך בתקשורת מטעם האוניברסיטה העברית. סרטו הקודם, "מחכים לגודיק", המביא את סיפורו של מלך המחזמר, גיורא גודיק, היה מועמד לפרס הסרט הדוקומנטרי הטוב ביותר במסגרת פסטיבל הקולנוע בירושלים והוזמן לפסטיבלים רבים ברחבי העולם. ארי מילא שורה של תפקידים בתקשורת הכתובה והאלקטרונית. הוא ערך והפיק סדנאות וסמינרים בינלאומיים ליוצרי קולנוע וטלוויזיה, שימש יועץ התוכניות של פסטיבל דוקאביב לקולנוע דוקומנטרי, וכיום הוא המפיק והמנהל אמנותי של תחרות ה"דוקו-צ'אלנג'" המתקיימת מדי שנה בישראל.

מיקי לרון - מפיקה
שימשה מפיקה ועורכת בערוץ 1 של הטלוויזיה במשך שנים רבות, עד לפרישתה לקריירה עצמאית. הפיקה, בין השאר, את תחרות ONE SHOT בפסטיבל הקולנוע בירושלים, את פסטיבל המוסיקה הקאמרית בירושלים, ואת תערוכת האמנית הילה לולו-לין במוזיאון תל אביב. מאחוריה קריירה עשירה בכל תחומי העשייה הטלוויזיונית. הפיקה סרטים דוקומנטריים של בימאים מהבולטים בארץ, וכן דרמות, תוכניות יומיות ומגזין תרבות שבועי. כיום היא המנהלת האמנותית של אפוס - הפסטיבל הבינלאומי לסרטי תרבות ואמנות.

גדעון בועז – במאי-צלם (ארה"ב)
מוסמך בצילום וידיאו ומדיה מ'סקול אוף ויז'ואל ארטס' בניו יורק. בוגר ניו קולג' אוף קליפורניה בלימודי מדיה ותרבות. יוצר הסרט "השנים השקופות", הוקרן בפסטיבלים ברחבי העולם ובישראל בערוץ "יס דוקו". צלם אמן, המתמחה בצילום דוקומנטרי, צילום מגזיני ודיוקנאות. הציג תערוכות יחיד ותערוכות קבוצתיות בסן פרנסיסקו ובניו יורק. זכה בפרסים, כולל פרס ארון זיסקינד היוקרתי לצילום ופרס אגודת הבוגרים של ה'סקול אוף ויז'ואל ארטס'. כיום גידי משתתף בחממת אומנים לאקטיביזם חברתי בבית הספר על שם נגר בשכונת מוסררה בירושלים.

לרשימת הקרדטים המלאה לחצו כאן